| سه شنبه، 25 خرداد 1400

نگاه ایران: عصر امروز شنبه پنجم اسفندماه جلسه ستادی شهرداری رشت با صدور احکام جدیدی از سوی شهردار رشت در حوزه های حمل و نقل و درآمد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، دکتر نصرتی در این جلسه احکام جدیدی را صادر کرد.

 بر این اساس طی حکمی از سوی دکتر مسعود نصرتی شهردار رشت، محمد نوری هریس به عنوان مشاور حمل و نقل و ترافیک شهردار و عضو هیئت مدیره موظف سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت منصوب شدمحمد نوری هریس از مدیران مجرب شهرداری رشت و پدر شهید بابک نوری هریس است.
 
 همچنین جواد حرفت خواه با صدور حکمی از سوی شهرداررشت به عنوان مدیر درآمد منصوب شد.پیش از این مریم تجددی عهده دار این مسئولین بود و تجددی از این پس به عنوان قائم مقام درآمد فعالیت خواهد کرد.
 
 دکتر نصرتی در خصوص این انتصابات تصریح کرد: محمد نوری هریس پدر یکی از شهدای بزرگوار مدافع حرم و از مدیران باتجربه شهرداری است و با توجه به پیشینه و تخصص و تجربه ای که داشتند از این پس از ظرفیت شان بیشتر استفاده خواهیم کرد.
 شهردار رشت همچنین با اشاره به سوابق جواد حرفت خواه در حوزه درآمد و با اشاره به مشکلات درآمدی شهرداری رشت، ضمن تقدیر از پیگیری ها و اقدامات و گزارش های روزانه مریم تجددی، گفت: از این پس ترکیبی از حضور آقای حرفت خواه و خانم تجددی به عنوان جانشین ایشان، را شاهد خواهیم بود و به ظرفیت این حوزه اضافه شده است.در ادامه هریک از این سه مدیر به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code