| چهارشنبه، 08 تیر 1401
شهروندان گیلانی آیا از خدمات دو شماره‌ی خاص اطلاع دارید؟
       کد خبر: 165852
 نگاه ایران: اگر در خیابان و کوچه با هر گونه حادثه ای در زمینه آب و فاضلاب مواجه شدید، با شماره “۱۲۲” تماس بگیرید، سپس با شماره گیری عدد «۱»، حادثه را با ذکر نشانی دقیق اعلام نمایید.
به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب آبفای گیلان با صدور اطلاعیه ای خدمات شماره ۱۲۲ و ۱۵۲۲ آب فا را تشریح کرد.
در این اطلاعیه آمده است؛ اگر در خیابان و کوچه با هر گونه حادثه ای در زمینه آب و فاضلاب مانند: شکستگی و نشتی لوله آب، بالا زدن فاضلاب، لقی و سرقت دریچه فاضلاب، و همچنین ترکیدگی کنتور، نشتی و گرفتگی کنتور، خرابی شیر فلکه و مواردی همچون کدورت آب مواجه شدید، با شماره “۱۲۲” تماس بگیرید، سپس با شماره گیری عدد «۱»، حادثه را با ذکر نشانی دقیق اعلام نمایید.
پرسنل آبفای گیلان به صورت ۲۴ ساعته آماده اند تا در اسرع وقت به رفع حوادث اعلامشده، اقدام نمایند.
آیا می دانید برای خرید انشعاب آب و فاضلاب دیگر نیازی به مراجعه حضوری به ادارات آب و فاضلاب در سطح استان نیست؟ در هر زمان از شبانه روز با شماره گیری “١٢٢” به صورتغیرحضوری انشعاب خود را خریداری نمایید.
۱۵۲۲ چه شماره ای است؟
۱۵۲۲ شماره ای برای پرداخت قبوض آب از طریق گوشی همراه، اهداء جوایز ارزشمند به مشترکین خوش حساب، ثبت شماره همراه مشترکین خوش حساب برای قرعه کشی روزانهمی باشد.
با شماره گیری ۱۵۲۲ و پرداخت قبض آب از طریق تلفن همراهتان در فهرست مشترکین خوشحساب آب و فاضلاب استان گیلان قرار بگیرید و از جوایز ارزشمند قرعه کشی روزانه این مشارکت بهره مند شوید.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

عطایی 31 خرداد 1398 ساعت 09:03

سلام لوله اصلی اب روی پله از عمد بریده شده آب کوچه فرلا گرفته لطفا به سرپرست اب لوشان تماس بگیرید رفع مشکل کنن لوشان خیابان ش میرزایی جنب آژانس معراج

نظر دهید - پسندیدم 0

نگاه شما:

security code