| دوشنبه، 15 خرداد 1402
نگاه ایران: آزمون مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ از روز پنج شنبه، ۱۶ آذر خبر داد و گفت: زمان ثبت نام تا ۲۲ آذرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ و همچنین بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز پنج شنبه ۱۶ آذرماه منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود و در روز چهارشنبه، ۲۲ آذرماه پایان می پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: تمام متقاضیان ضرورت دارد طی مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ همزمان با شروع ثبت نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت و اطلاعیه تکمیلی این سازمان در خصوص نحوه شرکت در آزمون فوق در روز دوشنبه، ۱۳ آذرماه جاری از طریق سایت سازمان منتشر می شود.

دکتر توکلی در پایان خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ در روزهای پنج شنبه و جمعه، ۶ و ۷ اردیبهشت ماه ۹۷ برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code