| یکشنبه، 23 مرداد 1401
نگاه ایران: سرمربی تیم ملی ایران از قرعه ایران خشنود نیست.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در گروه B به مصاف تیم های اسپانیا، پرتغال و مراکش برود. کارلوس کی روش در این رابطه اظهار کرد: از قرعه ایران نمی توانم خوشحال باشم. اسپانیا و پرتغال دو تیم خاص برای من هستند.

کی روش در ادامه گفت: برای ما رقابت های سختی خواهد بود. همیشه جام جهانی سخت است و فرقی نمی کند در چه گروهی حضور داشته باشیم اما زمانی که با اسپانیا، قهرمان جهان و پرتغال قهرمان اروپا هم گروه می شویم شرایط کاملا متفاوت می شود. این قرعه برای من بهترین، نبود. سرمربی پرتغالی درباره قدرتمندترین حریف ایران در جام جهانی اظهار کرد: ابتدا باید به مصاف مراکش برویم پس باید خود را برای بازی پیش رو خیلی خوب آماده کنیم. از همه مهم تر این است که ایران با اشتیاق و احترام بازی کند و با افتخار جام جهانی را ترک کند. بدون شک اسپانیا و پرتغال اگر اشتباه بزرگی نکنند شانس اول صعود هستند. احتمال کمی وجود دارد که دو تیم دیگر این گروه به دور بعد صعود کنند. کی روش درباره ترس از اسپانیا گفت: همه چیز اسپانیا ترسناک است. او در مورد صحبت با یولن لوپتگی (سرمربی تیم ملی اسپانیا) اظهار کرد: با هم صحبت کردیم و لوپتگی با خنده به من گفت آرام باش، آرام باش. کی روش همچنین گفت: تیم ما در مرحله انتخابی گل نخورد و باخت نداشت. بازی با مراکش سخت خواهد بود. حریفان دشواری داریم و باید ببینیم چه رقابتی با حریفان خواهیم داشت. چیزی که ما در تیم معرفی کردیم، بازیکنان فوق العاده مان بودند که تعهد خیلی بالایی از خود نشان می دهند. تمام تلاش مان را می کنیم که فوتبال خوبی ارائه کنیم. ما بدون باخت و به عنوان تیم دوم به جام جهانی رفتیم و سعی می کنیم این روند را ادامه دهیم. او ادامه داد: ما نمی خواستیم مقابل تیم های سخت و بزرگ بازی کنیم. انتظارم این بود که مقابل روسیه بازی کنیم ولی الان مقابل دو کشور خاص بازی می کنیم؛ اسپانیا و پرتغال. فکر می کنم شانس خوبی در این گروه داریم. در هر بازی هدف مان خیلی ساده است؛ این که برای مردم ایران خوشحالی ایجاد کنیم. هر بازی برای ما یک دیدار خاص است و در هر بازی سعی می کنیم عزت و احترام را برای فوتبال ایران به ارمغان بیاوریم.

برنامه کامل بازی های ایران در جام جهانی روسیه

برنامه بازی های تیم ملی فوتبال ایران بعد از قرعه کشی جام جهانی روسیه مشخص شد.
به گزارش ایسنا، پس از انجام قرعه کشی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، برنامه این رقابت ها نیز اعلام شد و به این ترتیب تیم ایران زمان بازی های خود را شناخت. ایران در گروه خود با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش هم گروه است. برنامه بازی های ایران به شرح زیر است: ایران در اولین دیدار خود باید ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد ۹۷) ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه سنت پترزبورگ برابر مراکش به میدان برود. ملی پوشان ایران در دومین دیدار ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در ورزشگاه کازان به مصاف تیم ملی اسپانیا می رود و در نهایت ایران در سومین بازی خود در ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۵ ژوئن (۴ تیر ۹۷) در سارانسک به مصاف پرتغال خواهد رفت.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code