| دوشنبه، 24 مرداد 1401
نگاه ایران: شرکت مخابرات ایران، تعرفه های جدید اینترنت خود را از حداقل سرعت ۵۱۲ کیلوبیت برثانیه با حجم ۱۴ گیگابایت ماهانه و حداکثر سرعت ۱۶ مگابیت برثانیه با حجم ۱۳۰ گیگابایت اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، تعرفه های جدید غیرحجمی اینترنت ثابت از دهم آذرماه اجرایی می شود و در این راستا، شرکت های ارائه دهنده اینترنت تعرفه های رقابتی خود را اعلام کرده اند.

محمدرضا بیدخام -سخنگوی شرکت مخابرات ایران- با اشاره به اعمال تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت غیرحجمی این شرکت بر اساس اصول سرعت محوری، کاهش هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل و رعایت مصرف منصفانه گفت: تعرفه های جدید در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در راستای اجرای مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و در جهت بهبود کیفیت خدمات عرضه شده است.

 وی با بیان اینکه این تعرفه ها با توجه به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی های کارشناسی تدوین شده که متعاقبا اجرایی خواهد شد، افزود: تعرفه ی سرویس های غیرحجمی بر اساس یک سقف مصرف منصفانه (Fair usage policy) مشخص شده که تعیین این سقف حجم برای کاربر به منظور ایجاد رقابت بیشتر و به نفع کاربران به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است.

جدول تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در شکل زیر آمده است:

 

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code