| پنجشنبه، 25 شهریور 1400
نگاه ایران: معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان گفت: جوسازی علیه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در راستای سناریوی رسانه ای از پیش طراحی شده بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان با اشاره به جوسازی رسانه ای علیه رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر عدم رضایت ایشان برای سخنرانی در مراسم 13 آبان گفت : جوسازی رسانه ای علیه سرکار خانم ابتکار در برخی رسانه های استانی، در راستای سناریوی بود که هفته گذشته در برخی محافل مخالف دولت پدید آمد.

محمد احمدی پور افزود : همان روزی که شعبه استانی یکی از خبرگزاری های کشوری در گیلان بدلیل عدم رعایت صداقت در انعکاس کامل سخنان مطرح شده در نشست هماهنگی بزرگداشت 13 آبان در استانداری، وانمود کرد سرکار خانم ابتکار برای سفر به گیلان رضایت ندارد خبرگزاری ملی آن نیز چندین خبر تخریبی علیه ایشان را منتشر کرده بود.

وی گفت : در نشست هماهنگی بزرگداشت 13 آبان مطرح شد علاوه بر سه سخنران مورد نظر ، می توانیم از دانشجویان پیرو خط امام که در تسخیر لانه ی جاسوسی شرکت داشتند نیز دعوت کنیم که اسامی خانم ابتکار و آقای کفاش از سوی اعضاء حاضر در این نشست مطرح شد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code