چهارشنبه، 07 آبان 1399 | 2020 Wednesday 28 ,October  

نگاه ایران: مدیر شبکه نسیم از آماده سازی برنامه «دورهمی» مهران مدیری برای پخش در ایام ربیع الاول خبر داد و گفت: دکور و فضای برنامه «دورهمی» کاملا تغییر کرده است.

به گزارش ایسنا، محمد احسانی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها درباره بازگشت «جناب خان»، ساخت سری جدید «دورهمی»، برنامه جدیدی که قرار است اکبر عبدی در آن به اجرا بپردازد و همچنین سری جدید کودک شو و سریال های جدید این شبکه خبرهایی را اعلام کرد.

احسانی درباره برنامه «دورهمی» گفت: در طرح برنامه «دورهمی» یکسری تغییرات صورت گرفته است و در حال حاضر مشغول تشکیل اتاق فکر و ساخت دکور هستیم و مقدمات آن برای تولید آماده شده است.

او درباره موضوعات برنامه «دورهمی» نیز گفت: موضوعات اجتماعی و نوع نگاه و زاویه دید در سری جدید این برنامه متفاوت خواهد بود. آیتم های جدیدی قرار است به برنامه اضافه شود اما به طور کلی برنامه با همان محوریت آقای مدیری پخش خواهد شد.

مدیر شبکه نسیم از ساخت سری جدید «خندوانه» برای پخش در ایام نوروز خبر داد و درباره جزئیات بازگشت «جناب خان» به این برنامه نیز گفت: «خندوانه» قرار است یک استراحت شش ماهه داشته باشد و برای نوروز بازمی گردد. با توجه به اینکه سری پنجم این برنامه قرار است تولید شود، هم توقع برنامه سازان بالاست و هم توقع مخاطبان؛ لذا باید یک مطالعه و بررسی به اتاق فکر تزریق شود و ایده های جدید اضافه شود تا اینکه برنامه افت پیدا نکند و تحقق این امر مستلزم یک زمان است. به احتمال زیاد جناب خان برمی گردد و اگر مساله غیرمترقبه ای پیش نیاید نوروز به روی آنتن خواهد رفت.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code