| شنبه، 13 آذر 1400
نگاه ایران: مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزالی با اشاره به بازی پیش روی تیمش مقابل پرسپولیس تاکیدکرد: مقابل پرسپولیس قدرتمند ظاهر می شویم و این تیم بازی سختی در پیش خواهد داشت.

مسعود رضائیان با بیان اینکه ملوان صرف نظر از مسائل مالی، تیم قابل توجهی است اظهار کرد: در بازی چند روز آینده مان در ورزشگاه آزادی، قابلیت هایمان را به نمایش گذاشته و یقین بدانید پرسپولیس بازی سختی را در پیش رو خواهد داشت.

وی با اشاره به حضور مازیار زارع و پژمان نوری، به عنوان دو بازیکن کلیدی ملوان در مقابل پرسپولیس افزود: با توجه به اضافه شدن ملی پوشان ملوان به تیم و آمادگی سایر بازیکنان، درصورت رسیدن آرش افشین، بازی قابل قبولی را به نمایش خواهیم گذاشت.

رضائیان با اشاره به اینکه هنوز مشکلات مالی ملوان در مرحله بررسی و تایید سرمایه گذاران از سوی هیات مدیره است بیان کرد: تاکنون از سوی شخص یا بنگاه خاصی به صورت رسمی، اعلام آمادگی درخصوص حضور در باشگاه به عنوان مالک نشده است.

مدیرعامل ملوان تصریح کرد: نگرانی های استیلی درخصوص کنترل تمرکز بازیکنان در زمان تمرین و مسابقات قابل درک بوده اما تمام این نگرانی های  بجای بازیکنان وکادرفنی، از جانب مدیرعامل به هیات مدیره منتقل شده است.

وی حق پخش تلویزیونی را تنها راهکار درآمدزایی باشگاه های کشور دانست و خاطرنشان کرد: درحال حاضر هیچ شاخصه ای برای حق پخش تلویزیونی بازی ها وجود ندارد .

رضائیان تصریح کرد: براساس قانون فوتبال اروپا، به طورمیانگین 60 درصد از هزینه های باشگاه ها از طریق حق پخش تلویزیونی تامین می شود که اگر این قانون از سوی سازمان لیگ اجرایی شود باشگاه های کشور مشکل مالی خاصی نخواهند داشت.

تیم ملوان براساس زمان بندی ها، در هفته دهم رقابت های لیگ برتر، روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس به میدان خواهد رفت.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code