شنبه، 10 خرداد 1399 | 2020 Saturday 30 ,May  
نگاه ایران: استاندار صبح امروز در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی این نیرو را مظهر امنیت در جامعه دانست و گفت: وجود آرامش و امنیت موجود در استان می تواند شرایط را برای رونق اشتغال، سرمایه گذاری و رفع مشکلات مردم فراهم کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی برگزار شده بود با گرامیداشت این هفته افزود: به شهدای جان برکف نیروی انتظامی که در دفاع از اسلام، نظام اسلامی و میهن جان خود را نثار کردند درود می فرستیم.

وی هفته ی نیروی انتظامی را فرصت مغتنمی برای قدردانی از همه ی نیروهای خدوم این عرصه دانست و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در کنار نیروهای دیگر نظامی در همه ی عرصه ها باعث امنیت کشور و استان هستند.

نماینده عالی دولت در گیلان امینت را لازمه و پیش نیاز توسعه دانست و گفت: بحمدا... مردم قدردان این امنیت و فداکاری ها هستند و خود را مکلف به همکاری در جهت تداوم و پایداری آن می دانند.

وی حضور نیروی انتظامی در تمام عرصه ها را نشان از اثرگذاری اقدامات آنان ارزیابی کرد و اظهار داشت: در این هفته باید از تمام زحمات نیروی انتظامی که در سرما، گرما و روزهای تعطیل سال در حال خدمت به مردم هستند قدردانی کنیم.

دکتر سالاری با اشاره به اینکه حفظ امنیت محصول یک کار همگانی بویژه با همراهی مردم است افزود: در این میان مظهر امنیت نیروی انتظامی است که با مشارکت اقشار مختلف به ثمر می نشیند.

وی همچنین از همراهی و همکاری خانواده های نیروهای انتظامی نیز قدردانی کرد و گفت: احترام به نیرو های انتظامی در عرصه های مختلف احترام به امنیت جامعه و مردمی است که این امنیت برای آنان فراهم می شود.

استاندار گیلان از ایجاد فضای آرام در استان گیلان که مرهون تلاش های نیروهای نظامی و انتظامی است قدردانی کرد و گفت: وجود آرامش و امنیت در استان می تواند شرایط را برای رونق اشتغال، سرمایه گذاری و رفع مشکلات معیشتی مردم فراهم کند.

وی با بیان اینکه همه باید با تمامی امکانات از نیروی انتظامی پشتیبانی نماییم گفت: این پشتیبانی به منظور این است تا وظیفه ی خطیر و اثربخش نیروی انتظامی روز به روز بهتر از گذشته محقق شود.

نماینده عالی دولت در گیلان گفت: تلاش هایی که با مشارکت اقشار مختلف و با محوریت نیروی انتظامی انجام می گیرد با دعای خیر مردم و کمک خالصانه ی آنان پیش می رود.

در ابتدای مراسم صبحگاه، سردار محمدرضا اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه شعار هفته نیروی انتظامی امسال پلیس برای امنیت و امنیت برای همه است گفت: در راستای تحقق هرچه بیشتر امنیت در استان گیلان اقدامات متعددی انجام می شود تا آرامش همواره در استان پایدار باشد.

در این مراسم همچنین از  خانواده شهدای نیروی انتظامی و نیز کارکنان بازنشسته و نمونه ی نیروی انتظامی قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code