| سه شنبه، 06 مهر 1400
معاون استاندار آخرین وضعیت شناور غرق شده در حاجی بکنده را تشریح کرد:
       کد خبر: 144872
نگاه ایران: معاون سیاسی - امنیتی استاندار گیلان از شرایط نامساعد جوی برای گشت زنی هوایی و دریایی جهت پیدا کردن شناور صیادی غرق شده در دریای خزر خبر داد و گفت: ستاد حوادث در حال پیگیری مداوم است.
محمد احمدی پور در گفتگو با مهر اظهار کرد: متأسفانه شرایط جوی برای گشت زنی هوایی و دریایی نا مناسب است و کشتی ناجی فرستاده شده به دریا تا کنون نتوانسته اثری از شناور صیادی غرق شده پیدا کند. وی افزود: به رغم شرایط نامساعد، ستاد حوادث در حال پیگیری مداوم برای پیدا کردن اثری از این شناور غرق شده و سرنشینان آن است. معاون سیاسی - امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه شناور غرق شده به تمامی تجهیزات امداد و نجات مجهز بوده، گفت: هرچند شرایط دریا بسیار نامساعد است و طول امواج به بیش از 4 متر می رسد اما امیدواریم سرنشینان توانسته باشند با بهره گیری از تجهیزات امداد و نجات موجود در شناور، خود را از غرق شدن نجات داده باشند. احمدی پور تصریح کرد: متأسفانه امکان پرواز هلی کوپتر برای گشت هوایی نیز وجود ندارد و باید امیدوار بود که با بهتر شدن شرایط جوی تا صبح فردا بتوان اقدامات موثرتری برای پیدا کردن این شناور انجام داد.
بعداز ظهر جمعه یک فروند شناور صیادی که وظیفه پشتیبانی در شرکت سرمایه گذاری کوثر (پرورش ماهی در قفس) را بر عهده داشت، هنگام انتقال غذای مورد نیاز ماهیان به دلیل شرایط نامساعد دریا در محدوده زیباکنار غرق شد. تا به این لحظه خبری از چهار سرنشین گیلانی و هندی این شناور در دست نیست.  
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code