| شنبه، 03 مهر 1400
جزئیات جدید از رفتار ناشایست یک راننده تاکسی در اصفهان؛
       کد خبر: 144252
نگاه ایران: معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان با اشاره به انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان «حرکت ناشایست و عجیب راننده تاکسی در اصفهان» گفت: موضوع یک اختلاف خانوادگی بوده است.
به گزارش جام جم، جهانگیر کریمی در این باره می گوید: موضوع یک اختلاف خانوادگی بوده است و راننده و آن خانم همدیگر را می شناسند. وی با بیان این که استنباط این که یک اتفاق در جامعه است و یا این که تصادفی رخ داده صحیح نیست، گفت: خانمی که در تصاویر مشاهده می شود قبل از حرکت راننده تاکسی، با هم در حال صحبت بودند که راننده حرکت می کند. معاون فرهنگی اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: آن خانم می خواسته از حرکت تاکسی جلوگیری کند اما راننده به راه می افتد. جهانگیری گفت: این حادثه یک مهر ماه رخ داده است و پس از بررسی پلیس مشخص شد خانوادگی بوده و طرفین از هم شکایت کرده و مانند یک پرونده معمولی در حال رسیدگی است. در یکی از برنامه تلویزیونی کلیپی منتشر شد که در آن راننده تاکسی با سرعت در خیابان در حال حرکت بوده و خانمی روی شیشه جلوی خودرو آویزان است، این تصاویر واکنش کاربران را به همراه داشت. همچنین مدیرعامل شرکت تاکسیرانی اصفهان درباره رفتار ناشایست یک راننده تاکسی در اصفهان توضیحاتی ارائه کرد.

حسین جعفری با اشاره به انتشار فیلمی از رفتار عجیب و ناشایست یک راننده تاکسی در اصفهان اظهار داشت: در اخباری که پیرامون این موضوع منتشر شده اینگونه عنوان شده که حرکت ناشایست انجام شده این راننده تاکسی با یک مسافر بوده است در حالی که موضوع کاملاً خانوادگی و فرد موردنظر همسر راننده تاکسی بوده است.

وی ادامه داد: این اتفاق مربوط به روز اول مهر است، مسئله نیز مربوط به اختلاف خانوادگی این راننده تاکسی بوده، خانمی که در فیلم مشاهده می شود همسر راننده تاکسی بوده که خود او به دلیل اختلافات خانوادگی این اقدام را انجام داده و راننده تاکسی نیز در رفتاری ناشایست به حرکت خودرو در این شرایط، ادامه داده است.

مدیرعامل شرکت تاکسیرانی اصفهان با بیان اینکه این اتفاق از طریق رانندگان تاکسی به ما اطلاع داده شد و پیگیری ها را از همان زمان شروع کردیم، گفت: این راننده تاکسی اکنون در بازداشت است و گویا همسر وی از او شکایت کرده و پرونده این ماجرا به صورت عادی در حال پیگیری است، ما نیز موضوع را در کمیته انضباطی پیگیری می کنیم.

وی با اشاره به رسانه ای شدن این موضوع و انتشار فیلم این ماجرا در شبکه های تلویزیونی بیان کرد: این اتفاق مربوط به اختلاف خانوادگی بوده و رسانه ها بدون اینکه از زوایای ماجرا باخبر باشند اقدام به انتشار این فیلم تحت عنوان "رفتار ناشایست راننده تاکسی با مسافر" کرده اند و این موضوع حیثیت رانندگان تاکسی را خدشه دار کرده است.

فیلم [video width="640" height="360" mp4="https://negahiran.ir/wp-content/uploads/2017/09/video_2017-09-26_13-40-03.mp4"][/video]

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code