| جمعه، 28 مرداد 1401

نگاه ایران: شرکت توزیع نیروی برق گیلان با صدور اطلاعیه ای، از واگذاری انشعاب برق به متقاضیان فاقد مجوز و استفاده کنندگان غیرمجاز در استان خبر داد.

در اطلاعیه شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمده است: عطف به بند 4 دستور العمل ارسالی از سوی شرکت توانیر در خصوص قانون مجازات استفاده کنندگان غیرمجاز آب، برق، تلفن، فاضلاب و گاز ، واگذاری انشعاب برق به متقاضیان فاقد مجوز ساخت با ارائه تعهدنامه رسمی ، محضری و بصورت موقت امکان پذیر شده است .

در ادامه این اطلاعیه، در خصوص واگذاری این انشعاب ها موارد زیر مورد تاکید قرار گرفته است: الف) پرداخت هزینه های برقراری انشعاب و انجام سایر تعهدات مطابق با جداول هزینه های برقراری انشعاب برق و آئین نامه تکمیلی تعرفه های برق (حسب مورد ). ب) ارائه تعهدنامه رسمی مبنی براین که واگذاری انشعاب برق بصورت غیردائم بوده و هیچ گونه حقی برای متقاضی انشعاب ایجاب نمی کند و در صورت تعیین تکلیف قانونی و قلع و قمع مستحدثات توسط مراجع ذیصلاح ، نسبت به جمع آوری انشعاب برق و استرداد مبلغ دریافت شده توسط شرکت بابت هزینه انشعاب، هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت . شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان بیش از یک میلیون و 350 هزار مشترک دارد که یک میلیون و 50 هزار نفر از آنها را مشترکان خانگی تشکیل می دهند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

abdollah 20 دی 1400 ساعت 07:10

سلام
تاریخ خبر مشخص نیست ؟میشه بگید

نظر دهید - پسندیدم 0

نگاه شما:

security code