| پنجشنبه، 20 مرداد 1401
نگاه ایران به نقل از خبر ورزشی: مسعود سلطانی فر در پاسخ به سوالی درباره گرایشش به یکی از دو تیم پایتخت گفته است: همه ی رویدادهای ورزشی را در حد زمانی که داشته باشم دنبال می کنم و اگر زمان تماشا نداشته باشم نیز، شب حتما از طریق اخبار نتایج را دنبال خواهم کرد. رنگ سفید تیم ملی فوتبال رنگ مورد علاقه من است، رنگ های دیگر خیلی برای من در جهت این که بگویم طرفدار تیم خاصی هستم کاملا غیرقابل قبول است. هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بنیاد فوتبال ما هستند البته همه باشگاه ها در حال حاضر وضعیت خوبی در لیگ دارند و مسابقات خوبی را انجام می دهند. بالاخره همیشه یک قطب سومی در کنار این دو تیم وجود داشته است، یک زمانی تیم پاس، سپاهان و .. بودند که کمک می کردند به فوتبال ایران.
او در ادامه گفت: هر زمان که حال این دو باشگاه خوب باشد حال تیم ملی فوتبال خوب است. هیچ گرایشی به هیچ تیمی ندارم و وظیفه، مسوولیت و گرایشم این است که به هر دو تیم  کمک و پشتیبانی کنم چرا که کمک به رشد این دو تیم، کمک به رشد تیم ملی است و کمک به افتخارآفرینی در سطح فوتبال آسیا و جهان است.
با توجه به این که این دو تیم بیش ترین هوادار را در سطح کشور دارند، حل مسائل و مشکلات این دو تیم برایم مهم است که به گونه ای حل شود که این دو تیم همیشه در وضعیت خوبی قرار داشته و پیروزی های خوبی به ویژه در مرزهای بین المللی کسب کنند که باعث عزت و افتخار ما شوند. وظیفه من کمک به ارتقا و رشد هر دو تیم سرخابی است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code