| شنبه، 12 آذر 1401
در یک روز اتفاق افتاد :
       کد خبر: 1417

به گزارش نگاه ایران: مهیار رستگار امروز با اشاره به وضعیت راه های استان اظهار کرد: محور لاهیجان به چابکسر به دلیل بارندگی لغزنده است و رانندگان احتیاط لازم را در این محور داشته باشد.

وی با بیان اینکه دیگر محورهای مواصلاتی استان باز است و مشکل ترافیکی وجود ندارد، تصریح کرد: توجه به شرایط جوی باید مورد تاکید رانندگان قرار گیرد.

فرمانده پلیس راه گیلان مهم ترین حادثه مرگبار جاده های این استان در روز گذشته را مرگ چهار عابر پیاده عنوان کرد و افزود: مرگ چهار انسان در یک روز در حادثه رانندگی ناگوار است.

وی گفت: با توجه به تاکید مکرر پلیس راه مبنی بر رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از حرکات مخاطره آمیز، این مسئله از طرف رانندگان رعایت نمی شود.

رستگار عدم رعایت سرعت مطمئنه را دلیل اصلی وقوع تصادفات حادثه ساز و مرگبار عنوان کرد و یادآور شد: این تخلف رانندگی به طور مرتب از طرف رانندگان تکرار می شود.

وی با بیان اینکه رانندگان از جاده های حاشیه راه ها از سرعت غیرمجاز خودداری کنند، خاطرنشان کرد: عابران پیاده نیز در هنگام تردد از طول و عرض راه ها توجه داشته باشند.

فرمانده پلیس راه گیلان رانندگی ایمن و بدون حادثه را مستلزم توجه جدی به قوانین آن دانست و یادآور شد: برای رانندگی بدون حادثه باید به قوانین رانندگی توجه ویژه شود.

 
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code