| شنبه، 13 آذر 1400
نگاه ایران: مدیرعامل تیم فوتبال داماش گیلان گفت: هیچ تفاوتی در هزینه های جاری بین تیم های لیگ دسته دومی و تیم های لیگ یکی و لیگ برتری وجود ندارد و در هر سه رده، تقریباً هزینه های تمرینات و سفر یکسان است.

محمدمهدی الطافی پیرامون آغاز بازی های داماش در لیگ دسته دوم گفت: بازی برابر ترمه اولین دیدار داماش در لیگ دسته اول بود و با توجه به تمرینات بدن سازی پیش فصل که داشتیم بازیکنان نیاز به زمان دارند تا به شادابی و شرایط ایده آل دست یابند. در بازی برابر ترمه هدفمان این بود که یک بازی باحوصله انجام دهیم و به پیروزی دست یابیم.

وی بابیان اینکه هدف داماش در فصل جدید صعود به مسابقات لیگ دسته اول است اظهار داشت: سعی کردیم در فصل جدید تیم را جوان کرده و تا حد امکان بازیکنان بومی جذب کنیم. سعی کردیم بازیکنان بومی که چه در داخل استان و چه در خارج از استان بودند را جذب کنیم. درمجموع شرایط تیم داماش نسبت به سایر تیم های لیگ دسته دوم هم ازنظر فنی و هم ازنظر میانگین سنی بهتر است و اگر شرایط به خوبی پیش برود حتماً به لیگ یک صعود خواهیم کرد.

مدیرعامل داماش با اشاره به مشکلات مالی داماش گفت: متأسفانه تیم داماش از سوی هیچ ارگانی حمایت نمی شود و تنها توسط مالک شخصی اداره می شود و آقای حاجی پور به تنهایی و از جیب شخصی تا اینجای کار هزینه های داماش را متقبل شده اند.

الطافی با بیان اینکه هزینه برگزاری تمرینات و انجام سفر که هیچ تفاوتی با تیم های لیگ برتری و لیگ دسته اولی ندارد، تصریح کرد: تیم داری در لیگ دسته دوم هزینه های زیادی دارد و همانند تیم های لیگ برتری و لیگ دسته اولی داماش هم باید بازی های خارج از خانه برگزار کند و همان هزینه های جاری را دارد.

وی گفت: در دور اول 9 بازی دور از خانه داریم که باید به جنوب و شرق کشور سفر کنیم که در صورت صعود به دور دوم، پنج دیدار دور از خانه در دور دوم هم خواهیم داشت و به هزینه های تیم داری اضافه خواهد کرد، همان طور که اشاره کردم هیچ تفاوتی با تیم های لیگ برتری و لیگ دسته اولی ندارد مضاف بر اینکه در لیگ برتر، سازمان لیگ از طریق اسپانسرهای محیطی و تلویزیونی به تیم های لیگ برتری کمک هم می کند ولی در لیگ دسته دوم خبری از حق پخش نیست.

الطافی بابیان اینکه تشکیل تیم های پایه اهمیت زیادی دارد، افزود: در حال حاضر در تیم بزرگ سالان داماش چند بازیکن از رده های سنی حضور دارند ولی به دلیل مشکلاتی که در فصل جاری با آن دست وپنجه نرم می کنیم تمام تمرکزمان را بر روی صعود به لیگ یک گذاشته ایم و به امید خدا تشکیل تیم های پایه هم در برنامه های باشگاه داماش است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code