| شنبه، 24 مهر 1400
نگاه ایران: سخنگوی شورای اسلامی شهر شفت از انتخاب یاسر شادفرد به عنوان شهردار و جایگزینی اسدالله زادفلاح به عنوان عضو جدید شورای شهر شفت خبر داد.

به گزارش فارس، امیر شکاری امروز از برگزاری جلسه فوق العاده اعضای شورای اسلامی شهر شفت برای انتخاب شهردار خبر داد.

او با بیان اینکه اعضای شورای شهر صلاحیت کاندیداها پس از معرفی و دریافت رزومه را مورد بررسی قراردادند، افزود: شورای شهر قبل از به رسمیت یافتن شورای پنجم جلساتی را در راستای انتخاب شهردار برگزار کرد و تصمیماتی در این رابطه گرفته شد.

سخنگوی شورای شهر شفت با بیان اینکه اعضای شورا سوابق، برنامه ها و صلاح شهر شفت را برای انتخاب شهردار ملاک قرار دادند، گفت: اعضای شورای شهر پس از دریافت برنامه ها به گزینه نهایی رسیدند و به عضو فعلی شورای شهر برای تصدی مدیریت شهر رأی دادند.

شکاری با بیان اینکه انتخاب شهردار شفت با رأی مخفی اعضای شورا بود، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر شفت پس از بررسی و تطابق ملاک های شهردار از جمله شفتی بودن و توان اداره امور شهری، یاسر شادفرد را به سمت شهردار جدید شفت انتخاب کردند.

او در ادامه به جایگزینی عضو علی البدل شورا در کرسی شورای شهر شفت خبر داد و گفت: با توجه به این انتخاب، اسدالله زادفلاح عضو علی البدل شورای اسلامی شهر به کرسی شورای شهر شفت راه پیدا خواهد کرد.

عضو شورای شهر شفت با بیان اینکه شورای شهر یک هفته فرصت دارد تا از عضو علی البدل برای ورود به شورای شهر دعوت کند، گفت: با توجه به اینکه شهردار منتخب نائب رئیس شورای شهر بوده برای همان سمت مجدداً با حضور عضو جدید انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code