| شنبه، 31 اردیبهشت 1401
نگاه ایران: مرورگر گوگل کروم به زودی قابلیت بی صدا کردن همیشگی برخی وب سایت هایی که بدون اجازه کاربران اقدام به پخش موسیقی می کند را فرهم کرده است.
به گزارش ایسنا، گوگل برای آن دسته از کاربرانی که از مرورگر گوگل کروم برای اینترنت استفاده می کنند و پخش خودکار موسیقی یا ویدئوهای نامربوط  موجب آزارشان بوده است، به زودی امکان بی صدا کردن چنین وبسایت هایی را به کاربرانش خواهد داد.

بر اساس گزارشی از وبسایت cnet، فرانسیس بوفورت - یکی از اعضای تیم متخصصان گوگل - این خبر را در صفحه گوگل پلاس خود منتشر و اعلام کرده که متخصصان این شرکت هم اکنون در حال انجام آزمون و تست های مختلفی برروی این مرورگر اینترنتی هستند.

البته در حال حاضر هم کاربران می توانند با راست کلیک کردن برروی صفحات گوگل کروم، وبسایت های مذکور را بی صدا کنند اما با بسته شدن صفحات این مرورگر، این قابلیت دوباره غیرفعال و لغو می شود. بنابراین قابلیت جدید بی صدا کردن همیشگی این وب سایت ها در مرورگر گوگل کروم می تواند خبر بسیار خوشحال کننده ای برای آن دسته از کاربرانی که از پخش خودکار موسیقی اذیت می شدند، بشمار بیاید.

این ویژگی جدید برای کسانی که از گوگل کاناری استفاده می کنند، در دسترس قرار گرفته است و سایر کاربران در هفته های آینده تنها با چند کلیک ساده قادرند برای همیشه این وب سایت ها را بی صدا (mute) کنند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code