| شنبه، 12 آذر 1401

نگاه ایران: برای نخستین بار در شهرستان آستارا، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لوندویل، پریوش برقی از کارمندان شهرداری این شهر را به عنوان سرپرست این نهاد انتخاب کردند.

آصف زیدی عضو شورای اسلامی شهر لوندویل روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: انتخاب سرپرست شهرداری مطابق تبصره یک بند یک ماده 71 قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای شهر و انتخاب شهرداران صورت گرفت و پنج نامزد سرپرستی شهرداری لوندویل از کارمندان رسمی این نهاد بودند.

وی اضافه کرد: مطابق قانون، اعضای شورای اسلامی شهر بعد از انتخاب سرپرست شهرداری، ظرف سه ماه باید شهردار را انتخاب کنند. وی با اشاره به اینکه وضعیت شهر لوندویل باید مطابق با شاخص های توسعه پایدار، روز به روز ارتقا پیدا کند، گفت: با همدلی، همفکری شورا و مدیریت شهری، می توان گام های بلندی برای ارائه خدمت به شهروندان لوندویلی برداشت. زیدی ادامه داد: لوندویل با برخورداری از نوار ساحلی، آبشار لاتون و جاذبه های طبیعی دیگر از موقعیت مناسبی برای توسعه گردشگری برخوردار است. پریوش برقی پیش از این به مدت پنج سال مسئول درآمد و کارپرداز شهرداری لوندویل بود. شهر لوندویل، مرکز بخش لوندویل شهرستان آستارا بیش از 12 هزار نفر جمعیت دارد و در محور آستارا- تالش واقع است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code