| دوشنبه، 06 بهمن 1399
نگاه ایران: استاندار صبح امروز در مراسم آغاز ویژه برنامه های هفته ی دولت در گلزار شهدای رشت که با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد گفت: تمام اهتمام خود را باید براساس تحقق اهداف، شعارها و برنامه های اعلام شده از سوی دکتر روحانی بکار ببندیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ محمدعلی نجفی در این مراسم با تبریک آغاز هفته ی بزرگداشت دولت و با گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر شهدای دولت، شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرمین افزود : شهدای گیلانی در مقاطع مختلف بویژه در دفاع از حرمین در مسیر حرکت سرو سالار شهیدان حضرت اباعبدا... الحسین (ع) گام برداشتند.

وی ضمن خیرمقدم به دکتر نوبخت به عنوان نماینده ی هیأت دولت گفت : دکتر نوبخت به عنوان افتخار گیلانیان در دولت و به نمایندگی از هیئت دولت  با علاقمندی برای افتتاح پروژه ها به گیلان سفر کردند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه امروز مجدداً با آرمان های بلند شهدا میثاق می بندیم اظهار داشت : امیدواریم با عنایات خداوند متعال بر عهد و پیمانی که با شهدا بستیم استوار بمانیم.

وی بر لزوم گام برداشتن در مسیر تحقق شعار و برنامه های رئیس جمهور و دولت تأکید و تصریح کرد: گیلانیان با حضور بیش از 83 درصدی در پای صندوق های رأی و همچنین رأی 70 درصدی آنان به برنامه های دکتر روحانی اعتماد مجدد کردند.

وی افزود : تمام اهتمام خود را باید براساس تحقق اهداف، شعارها و برنامه های اعلام شده از سوی دکتر روحانی در ایام انتخابات بکار بندیم.

استاندار گیلان با اشاره به سفر دکتر روحانی در ابتدای سالجاری به گیلان گفت: در این سفر بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان افتتاح پروژه ها را داشتیم.

وی خاطر نشان کرد: در ایام هفته ی دولت امسال شاهد بهره برداری از هزار و 174 پروژه ی عمرانی و تولیدی بزرگ و کوچک با اعتباری بالغ بر هزار و 226 میلیارد تومان خواهیم بود که بخشی از آنان امروز و فردا بدست دکتر نوبخت افتتاح می شود.

دکتر نجفی به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ارائه خدمات دولت به مردم از سوی کارگزاران اشاره و خاطر نشان کرد : در پی 4 سال گذشته خدمات بزرگی از سوی دولت تدبیر و امید به اجرا گذاشته شده که کارگزاران و مدیران دستگاه های اجرایی با جدیت آنرا برای مردم بازگو کنند.

وی بر لزوم حضور میدانی مدیران در جمع مردم تأکید و تصریح کرد : از فرصت ایامی همچون هفته ی دولت باید در گزارش عملکرد به مردم کمال بهره را ببریم.

ویژه برنامه های هفته ی دولت در گیلان صبح امروز با ادای احترام به شهدا توسط معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان، مدیران دستگاه های اجرایی و قشرهای مختلف مردم به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای رشت آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ صبح امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان، مدیران دستگاه های اجرایی و اقشار مختلف مردم در گلزار شهدای رشت و ادای احترام به مقام شامخ شهدا ویژه برنامه های هفته ی دولت در گیلان  آغاز شد.

شرکت کنندگان در این مراسم با قرائت فاتحه یاد و خاطره ی شهیدان رجایی و باهنر، شهدای کارمند دولت، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حرمین را گرامی داشتند.

هفته ی دولت امسال با محوریت شعار تدبیر و امید برای تولید و اشتغال برگزار می شود.

گیلان در طول هفته دولت امسال شاهد بهره برداری از هزار و 174 پروژه ی عمرانی و تولیدی بزرگ و کوچک با اعتباری بالغ بر هزار و 226 میلیارد تومان است.

امروز و در نخستین روز از هفته دولت با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه و استاندار گیلان کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث فاز3 کارخانه گیل راد شمال در شهرک صنعتی سفیدرود رشت به زمین خواهد خورد.

همچنین با حضور دکتر محمدباقر نوبخت به نمایندگی از هیئت دولت و دکتر محمدعلی نجفی به صورت همزمان پروژه های جایگزینی کابل های خودنگهدار به جای سیم مسی فرسوده در سطح استان و نیز دانشکده فناوری های نوین در دانشگاه گیلان افتتاح خواهد شد.

نشست با فعالان اقتصادی و صاحبان صنایع و دیدار با مدیران دستگاه های اجرایی ، اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه گیلان نیز از دیگر برنامه های سفر دو روزه  معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه به گیلان است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code