| شنبه، 12 آذر 1401
نگاه ایران: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از برگزاری چهارمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در روز جمعه مورخ 96/6/3 در دو نوبت صبح و عصر همزمان در سراسر کشور در استان گیلان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، محمّد رضا گلی افزود: از آنجایی که نظارت عالی بر اجرای دقیق یکی از آیتم های اصلی آزمون هاست  بدین منظور ناظرینی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای حوزه های تعیین شده آزمون معرفی گردید .

وی با بیان اینکه کل شرکت کنندگان در آزمون کشوری 402430 نفر می باشند که 224214 داوطلب در نوبت صبح و 178216 داوطلب در نوبت عصر شرکت می کنند  ادامه داد: دوبسته آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد که شامل بسته های آزمون عمومی و اختصاصی به همراه پاسخنامه می باشد.

گلی تصریح کرد: در آزمون عمومی داوطلبان به 100 سوال عمومی به مدت 110 دقیقه  پاسخ می دهند. تعداد سوالات آزمون تخصصی نیز در رشته های مختلف متغیر بوده اما زمان پاسخگویی 80 دقیقه در نظر گرفته شده است.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با اشاره به ساعت برگزاری آزمون ادامه داد: فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح، رأس ساعت 8.30 و نوبت عصر، رأس ساعت 14.30 آغاز می شود

وی در خصوص مکان های برگزاری آزمون در  استان گیلان گفت: این آزمون همزمان با سراسر کشور در دو شهر رشت و لاهیجان برگزار می گردد . در شهر رشت دانشگاه های آزاد اسلامی، پیام نور، دانشگاه علوم پایه و مجتمع دانشگاهی گیلان و در شهر لاهیجان  13 مدرسه  بعنوان حوزه های امتحانی در نظر گرفته شدند.

گلی اضافه کرد: محل  برگزاری آزمون داوطلبانی که شهرستان محل اقامت آنان یکی از شهرستانهای آستارا، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، رشت، رضوانشهر،  رودبار، سیاهکل، شفت، صومعه سرا، فومن  و ماسال می باشد در شهر رشت و مابقی شهر لاهیجان است.

وی به تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون اشاره کرد و افزود: تعداد داوطلبان شرکت کننده در شهر رشت، 10542 نفر بوده که از این تعداد 7312 نفر در نوبت صبح و 3230 نفر در نوبت عصر شرکت می کنند. از این تعداد 6017 نفر زن و 4525 نفر مرد می باشند.

وی ادامه داد: تعداد داوطلبان شرکت کننده در شهر لاهیجان  ,3205  نفر بوده که از این تعداد  2169 نفر در نوبت صبح و 1036 نفر در نوبت عصر شرکت می کنند .  از این تعداد 1801 نفر زن و 1404 نفر مرد می باشند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: داوطلبان شرکت کننده متقاضی استخدام در یکی از دستگاه های اجرایی آموزش و پرورش، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، بانک مسکن، انتقال خون، ثبت اسناد و املاک ، سازمان حسابرسی، دامپزشکی و موسسه علمی و کاربردی صنعت آب و برق هستند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code