| دوشنبه، 17 مرداد 1401
نگاه ایران: سینا سرلک خواننده موسیقی ایرانی پس از دوری چهار ساله از اجراهای زنده در کشورمان، تور کنسرت های خود را از شمال کشور آغاز می کند.

به گزارش مهر، سینا سرلک با همراهی گروه موسیقی «لوتوس» به سرپرستی حمید بهروزی نیا روزهای دوم و سوم شهریورماه در مجتمع خاتم الانبیا شهر رشت طی چهار نوبت کنسرت می دهد. این خواننده همچنین از اجرای قطعه جدیدی برای سریال «شهرزاد» خبر داده که قرار است در این کنسرت برای نخستین بار به اجرا دربیاید.

سرلک در این کنسرت قطعاتی چون «شیدا»، «برخی»، «کوچه های عاشقی»، «مرغ لاهوتی»، «چه کنم»، «وصال»، «باران»، «احسان»، «ایرانی تبار» را به همراه قطعه پرطرفدار «زیر سقف دودی» برای مخاطبانش اجرا خواهد کرد.

افشین جیحون نوازنده گیتار باس، علیرضا بابایی نوازنده پیانو، وحید سلیمانی نوازنده کمانچه، سروش رستمی نوازنده گیتار الکتریک، عمران فروزش نوازنده سازهای کوبه ای و آیدین شفایی نوازنده پرکاشن اعضای گروه «لوتوس» را به سرپرستی حمید بهروزی نیا نوازنده تار و سه تار تشکیل می دهند.

کنسرت سینا سرلک با همراهی گروه لوتوس ساعت های ۱۸ و ۲۱ روزهای دوم و سوم شهریور در مجتمع خاتم الانبیا شهر رشت به تهیه کنندگی مسعود دهقان برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code