| دوشنبه، 05 مهر 1400
نگاه ایران/گروه سیاسی:ظهر امروز خبر درگذشت جابر کوچکی نژاد برادر جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس منتشر شد (اینجا بخوانید) دقایقی پیش یک منبع موثق در گفت وگو با نگاه ایران ضمن تکذیب خبر درگذشت جابر کوچکی نژاد گفت: آقای کوچکی نژاد در حالت کمای مغزی هستند و خبر درگذشت ایشان صحت ندارد. این منبع نزدیک به خانواده کوچکی نژاد به نگاه ایران توضیح داد که ایشان بعد از وقوع یک حادثه دچار ضربه مغزی شدند و از روز پنج شنبه در بیمارستان پور سینای رشت بستری هستند. بر اساس این خبر به دنبال وخامت حال کوچکی نژاد او در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده بود و در حال حاضر هم علائم حیاتی او درسطح پایینی قرار دارد و خطر سفر بی بازگشت برایش وجود دارد اما خبر درگذشت او صحت ندارد. این فرد از مردم گیلان درخواست کرد برای سلامتی جابر کوچکی نژاد که جانباز جنگ تحمیلی است، دعا کنند. جبار کوچکی نژاد نماینده رشت روز گذشته بعد از وقوع حادثه برای عیادت از برادرش در بیمارستان حضور یافت و سپس به تهران مراجعت کرد. طبق اطلاعات رسیده تا ساعاتی دیگر او بار دیگر از تهران در بیمارستان حضور پیدا می کند. جابر کوچکی نژاد 54 ساله از  وکلای مرکز مشاوران حقوقی دادگستری گیلان و مشاور حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان است. او سابقه عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ریاست هیات کوهنوردی گیلان را در کارنامه خود دارد و چند دوره در انتخابات شورای شهر رشت نیز نامزد شد. تکمیلی:  جبار کوچکی نژاد در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت در خصوص شایعات فوت جابر کوچکی نژاد اظهار کرد: برادر بنده دچار آسیب مغزی شد که خوشبختانه تحت جراحی قرار گرفت.

وی بابیان اینکه برادر ایشان جانباز 35 درصد و مجروح جنگی است تصریح کرد:  دعای مردم و کمک خداوند متعال موجب شد تا وی به حیات ادامه دهد اما متأسفانه وضعیت مطلوبی ندارند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: جابر در زمان جنگ موجب اصابت ترکش از ناحیه سر قرار می گیرد و زمین خوردن در پارکینگ منزل موجب می شود تا خون ریزی مغزی کند و اکنون در بیمارستان پورسینا تحت مراقبت قرار دارد.

کوچکی نژاد گفت: ایشان 50 سال دارد و بعد از جنگ مسئول سپاه بود و سه فرزند دارد، متأسفانه اکنون در اغما به سر می برد و با دعای مردم و عنایت پروردگار امیدواریم سلامتی خود را به دست بیاورد.

به گزارش فارس، از صبح امروز شایعاتی مبنی بر فوت برادر نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی پیچید که موجب اضطراب و نگرانی خانواده وی شد.

 
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code