| چهارشنبه، 09 فروردین 1402

نگاه ایران: سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت با بیان اینکه در نیمه دوم بازی کاملا هجومی را ارائه کردیم و مستحق پیروزی بودیم، گفت: در نیمه دوم بازی موقعیت های زیادی را خلق کردیم.

به گزارش تسنیم، علی نظر محمدی در کنفرانس خبری پس از دیدار سپیدرود رشت در برابر سیاه جامگان مشهد اظهار داشت: نسبت به بازی گذشته در برابر نفت تهران بازی قابل قبولی را ارائه دادیم. وی با بیان اینکه در نیمه دوم بازی کاملا هجومی را ارائه کردیم و مستحق پیروزی بودیم، بیان کرد: در نیمه دوم بازی موقعیت های زیادی را خلق کردیم. سرمربی تیم سپیدرود با اشاره به اینکه اگر شانس با ما یار بود می توانستیم برنده این بازی شویم، گفت: در این بازی بر روی دو غافلگیری گل هایی را دریافت کردیم که گل دوم سیاه جامگان گل بسیار زیبایی بود. نظر محمدی با اشاره به اینکه از بازی بازیکنان خود راضی هستم، خاطرنشان کرد: با تمام فشارهایی که بر روی دروازه حریف آوردیم منطقی ترین حالت باخت ما در این بازی نبود. وی با بیان اینکه مسئولیت شکست در این دیدار را بر عهده می گیرم عنوان داشت: همه بازیکنان سپیدرود در این بازی بهترین عملکرد را زا خود به نمایش گذاشتند. سرمربی تیم سپیدرود با اشاره به اینکه برای رسیدن به شرایط ایده آل چندین هفته نیاز است، اظهار داشت: در هفته های اول بازیکنان ما کمی با اشتباه ظاهر شدند اما سپیدرود واقعی را از هفته هفتم خواهید دید. نظرمحمدی با بیان اینکه تیمی همانند تراکتورسازی با سابقه درخشان در لیگ قهرمانان آسیا نتایج قابل قبولی نگرفته است، گفت: باید قبول کنیم که بضاعت مالی ما برای جذب بازیکنان محدود بود.

به آمار و ارقام کاری ندارم، ما تیم برتر میدان بودیم

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد مدعی است، تیمش در مصاف با سپیدرود تیم برتر میدان بوده است.

به گزارش تسنیم، اکبر میثاقیان پس از پیروزی 2  بر یک تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: جا دارد این شب عزیز را به مردم ایران تبریک بگویم. امروز امام رضا (ع) به ما کمک کرد. به آمار و ارقام کاری ندارم. ما تیم برتر و بهتری بودیم و توانستیم حریف را شکست دهیم. وی در ادامه افزود: تیم سپیدرود روی ضربات ایستگاهی و توپ های بلند بهتر از ما بود. ما هم تیم خوبی هستیم و جوانان خوبی داریم و توانستیم فوتبال خوبی بازی کنیم. از بازیکنانم بابت این برد تشکر می کنم. ما با این برد مغرور نمی شویم و باید تلاش مان را بیشتر کنیم. سرمربی تیم سیاه جامگان همچنین تصریح کرد: از مسئولان ورزشگاه عضدی هم تشکر می کنم که این ورزشگاه را برای بازی آماده کردند. ما تا دیروز نمی دانستیم که وضعیت ورزشگاه چطور خواهد شد. به طور کلی سپیدرود هم در این بازی می توانست پیروز شود، چون آنها هم موقعیت داشتند، اما اگر از نظر تاکتیکی به بازی نگاه کنیم ما هفت هشت موقعیت گل داشتیم. میثاقیان ادامه داد: من با بازیکنانم هم دعوا کردم که چرا موقعیت ها را تبدیل به گل نمی کنند. باخت در این بازی به ما نزدیک بود، چون یک گل اصلاً فاصله مناسبی نیست. خوشبختانه در نیمه دوم گل دوم را هم زدیم و پیروز شدیم.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code