پنجشنبه، 21 فروردین 1399 | 2020 Thursday 09 ,April  
نگاه ایران: نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: از صدا و سیمای استان گیلان انتظار داریم که ظرفیت های شهرستان آستارا از جمله منطقه گردشگری حیران و تله کابین را برای مردم ایران تبلیغ و معرفی کند.

ولی داداشی در گفت وگو با فارس، اظهار کرد: با توجه به اینکه نصف سرمایه گذاری تله کابین منطقه گردشگری حیران در استان اردبیل و در جنگل های فندق لوی نمین واقع شده به همین دلیل صدا و سیمای استان اردبیل اقدام به تبلیغ ظرفیت های خود کرده است.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی منطقه گردشگری حیران آستارا را به لحاظ گردشگری یکی از جاذبه های طبیعی کشور دانست و تصریح کرد: از صدا و سیمای استان گیلان انتظار داریم که ظرفیت های این شهرستان از جمله منطقه گردشگری حیران و تله کابین را برای مردم ایران تبلیغ و معرفی کند.

داداشی با اشاره به اینکه صدا و سیما به دلیل جذابیت های بالای بصری و توانایی قابل توجه در جلب مخاطب یکی از ابزارهای مهم در معرفی جاذبه های گردشگری است، خاطرنشان کرد: صدا و سیمای استان گیلان در شناساندن و معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری شهرستان آستارا تاکنون ضعیف عمل کرده است.

وی جذب گردشگر را مستلزم هزینه و انجام تبلیغات دانست و افزود: آستارا با وجود جاذبه های گردشگری زیادی از جمله آبشار لاتون، تله کابین حیران، پارک جنگلی بی بی یانلو، تالاب استیل و آب گرم علی داشی در سایه تدبیر مسئولان استانی و شهرستانی می تواند به یکی از قطب های گردشگری کشور تبدیل شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code