| دوشنبه، 29 دی 1399
نگاه ایران: «گلشیفته فراهانی بازیگر سفرکرده ایرانی با کامبیز حسینی مجری شبکه های ماهواره ای ازدواج کرد!» این خبری است که به نقل از نقیب شنبه زاده یکی از موزیسین های بوشهری منتشر شده و البته حواشی فراوانی را هم رقم زد. اما آیا واقعا گلشیفته با کامبیز حسینی ازدواج کرده است؟ نه چنین نیست! شنبه زاده بدون نام بردن از همسر گلشیفته و فقط با قرار دادن تعدادی عکس منسوب به مراسم ازدواج گلشیفته، در صفحه اجتماعی خود نوشته است: یک جمع خوب و دوست داشتنی در شهر نیویورک و عروسی گلی جان (گلشیفته فراهانی) که امیدوارم همیشه خوشبخت و موفق باشه… با این حال حضور کامبیز حسینی با پاپیون در این عکسها این حدس را پیش روی مخاطبان قرار داد که شاید این دو با هم ازدواج کرده اند و همین عامل بروز شایعاتی شد. تکذیب ازدواج گلشیفته با کامبیز حسینی البته شنبه زاده وقتی شایعات شکل گرفته پیرامون ازدواج گلشیفته را دید سریعا یک پست جدید در صفحه اش گذاشته و به صراحتا اعلام کرده گلشیفته با کامبیز حسینی ازدواج نکرده است!
کامبیز حسینی که از او به عنوان همسر جدید گلشیفته نام برده می شد هم مجری برنامه هایی نظیر "پارازیت” و "شباهنگ” در صدای آمریکا بوده است.
حسینی روز دهم مرداد سال ۱۳۵۴ در شهر رشت متولد شد و در همان شهر و مشهد بزرگ شد. او در ده سالگی به مدت سه سال در برنامهٔ رادیویی غنچه های انقلاب حضور داشت.  وی تحصیلاتش را در رشتهٔ تئاتر و بازیگری در ایران و ایالات متحدهٔ آمریکا ادامه داد. او اکنون به بازیگری، نویسندگی و کارگردانی در تئاتر و رادیو و تلویزیون مشغول است.
گلشیفته فراهانی با چه کسی ازدواج کـرد؟+تصاویـر
از راست: محسن نامجو، گلشیفته فراهانی، نقیب شنبه زاده، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده

تکذیبیه ازدواج گلشیفته با کامبیز حسینی

تکذیبیه ازدواج گلشیفته با کامبیز حسینی در صفححه اجتماعی شنبه زاده

[caption id="attachment_11304" align="aligncenter" width="531"]نقیب شنبه زاده، گلشیفته فراهانی، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده از راست: نقیب شنبه زاده، گلشیفته فراهانی، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده[/caption]

شنبه زاده کیست؟ نقیب شنبه زاده و برادرش سعید شنبه زاده،  آهنگساز و نوازنده ایرانی و عضو گروه موسیقی “شنبه زاده” هستند که در زمینه موسیقی فولکلور جنوب ایران فعالیت می کنند.
[caption id="attachment_11305" align="aligncenter" width="457"]تصویر منسوب به شب ازدواج گلشیفته/از راست: محسن نامجو، گلشیفته فراهانی، نقیب شنبه زاده، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده تصویر منسوب به شب ازدواج گلشیفته/از راست: محسن نامجو، گلشیفته فراهانی، نقیب شنبه زاده، کامبیز حسینی و سعید شنبه زاده[/caption]
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code