یکشنبه، 06 مهر 1399 | 2020 Sunday 27 ,September  
خبری از «هلی کوپتر» ما نیست!
نگاه ایران:  پایگاه خبری تدبیر شرق با اشاره به یکی از وعده های داده شده در روزهای نخست روی کار آمدن مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان نوشت: یکی از مدیرانی که با سر و صدای بسیار زیادی به مجموعه مدیران استان گیلان اضافه شد مدیری بود که پس از مطرح شدن نام آن بسیاری از نمایندگان مجلس به شدت اعتراض کردند و حتی مسئولین دولتی نیز واکنش های زیادی به آن نشان دادند. ولی پور مدیرکل هلال احمر که این روزها حرف و حدیث های زیادی درباره آن شنیده می شود در یک دعوای تمام عیار وارد گیلان شد و در نهایت مقرر شد رئیس سازمان هلال احمر کشور برای پذیرش مسئولین استانی قول یک فروند هلی کوپتر را بدهند تا ولی پور در یک فضای پر التهاب وارد استان شود. اینکه پس از آن با سر وصدای زیاد قرار شد در لنگرود زمین تهیه شود و مهرداد لاهوتی که معمولا پیشرو در گرفتن امتیاز است با حضور مسئولین کشوری کلنگ محل استقرار هلی کوپتر هلال احمر را در لنگرود با حضور مسئولین کشوری این سازمان زد. با این کلاه گشاد که سر مردم مظلوم گیلان رفته است حال به گوش می رسد در انتصاب مدیران مخالف دولت نیز گوشی سبقت را گرفته و در تلاش است در فضای گذار دولت یازدهم به دوازدهم چهره های غیرهمسو با دولت را بر مسند کار بنشاند. شهرستان لاهیجان یکی از شهرهایی است که حامیان دولت توقع دارند یک مدیر همسو و توانمند رئیس این اداره مهم شود. سر صحبت ما با فرماندار شهرستان لاهیجان است تا محکم در مقابل این مدل انتصابات بایستد و تسلیم مدیرانی که خود را مدیون مدیران استانی به خصوص شخص استاندار نمی دانند نشوند و باعث نا امیدی حامیان دولت تدبیر و امید در این شهرستان نگردند. نگاه ایران:  گزارش نگاه ایران از مراسم آغاز عملیات اجرایی نخستین پایگاه هوایی امدادی گیلان(26آبان 95) را از اینجا بخوانید. گفتنی است پیش از برگزاری این مراسم اعلام شده بود که بالگرد پیشرفته امدادی با ظرفیت ۱۵ نفر با امکانات روز، آمبولانس هوایی، دو موتور، توانایی پرواز در شب، فرود روی آب و حمل مصدوم و بار در این مراسم به تجهیزات جمعیت هلال احمر گیلان الحاق خواهد شد اما بالگرد مذکور به گیلان نیامد.

در این رابطه مهدی ولی پور سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان در گفت و گو با خبرنگار نگاه ایران  علت حضور نیافتن بالگرد را شرایط جوی موجود در استان ذکر کرد و از ورود بالگرد به استان در هفته آینده خبر داد.

ظاهرا یا «شرایط جوی» حضور بالگرد در گیلان هنوز مساعد نشده و یا هفته آینده مورد اشاره آقای ولی پور هنوز فرانرسیده است!

تکمیلی : مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان: بالگرد هلال احمر گیلان در فرودگاه رشت مستقر است/ساخت پایگاه هوایی بزودی آغاز می شود (اینجا بخوانید)

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code