| چهارشنبه، 09 فروردین 1402
نگاه ایران به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مراسم قرعه کشی سیزدهیمن دوره رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان با حضور دکتر لیلا صوفی زاده، نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان، شیرین نصیری، مسئول برگزاری رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان و با شرکت نمایندگان تیم های پالایش نفت آبادان، ملی حفاری ایران، دانشگاه آزاد اسلامی تهران، دختران کویر کرمان، بازرگانی امیر نوشهر، شهرداری رشت، می رشت سپید رود، شهرداری البرز زنجان، کارا شیراز، سپاهان اصفهان، سایپا تهران، پیروزی کامیاران، استقلال ساری و مس رفسنجان برگزار شد.
در این دوره از پیکارها 14 تیم به صورت رفت و برگشت (13 هفته رفت- 13 هفته برگشت) به رقابت با یکدیگر می پردازند و طبق آیین نامه جدول امتیازات کلی در دور رفت و برگشت، دو تیم آخر (تیمهای سیزدهم و چهاردهم) به مسابقات دسته یک فصل بعد سقوط خواهند کرد.
همچنین آخرین مهلت ارسال مدارک تیم ها روز 14 مرداد ماه است و تیم هایی که تا تاریخ فوق مدارک خود را ارسال نکنند از جدول مسابقات حذف و به یک رده پایین تر سقوط می کنند.
تیم های فوتسال می رشت سپیدرود  و شهرداری رشت نمایندگان فوتسال بانوان گیلان در لیگ برتر هستند که فصل گذشته به ترتیب چهارم و پنجم شدند.
در هفته نخست این دوره از مسابقات تیم های زیر به رقابت با یکدیگر می پردازند:
روز جمعه 27 مرداد ماه- ساعت 11:00
شهرداری رشت- پالایش نفت آبادان می رشت سپید رود- دانشگاه آزاد تهران
مس رفسنجان- ملی حفاری ایران بازرگانی امیر نوشهر- شهرداری زنجان پیروزی کامیاران- استقلال ساری کویر کرمان- کارا شیراز
سایپا تهران-سپاهان اصفهان
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code