| جمعه، 02 مهر 1400
نگاه ایران: جلسه کارگروه مدیریت پسماند در شهرستان فومن درحالی برگزارشد که معاون فرماندار با تأکید برعملکرد نامطلوب شهردار فومن دراین زمینه، گفت: مدیریت پسماند دراین شهر به یک بازی تبدیل شده است.

به گزارش مهر، محمدجواد عامر در جلسه مدیریت پسماند که ظهر دوشنبه در سالن آیت الله بهجت فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد با اشاره به مصوبه سال گذشته درباره طرح جامع مدیریت پسماند توسط شهرداری ها و بخشداری ها، اظهار کرد: متاسفانه وضعیت پسماند در شهرستان فومن مطلوب نیست.

معاون فرماندار فومن با بیان اینکه عملکرد شهرداری به ویژه شهردار فومن در این زمینه رضابت بخش نبوده است، افزود: متاسفانه مدیریت پسماند در سطح فومن به صورت بازی درآمده است.

وی تأکید کرد: نمایش هرازگاهی یک ماشین جمع آوری زباله در سطح شهر بیان کننده اجرای این مهم نیست و با ادامه این روند مجبور به گزارش موضوع به مسئولان مربوطه هستیم.

معاون فرماندار فومن به موضوع پسماند در شهر ماسوله نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ و مدیریت پسماند در این شهر با توجه به همکاری خوب شهرداری به صورت منظم درحال اجرا است.

وی همچنین با اشاره به وضعیت مدیریت پسماند در شهر ماکلوان شهرستان فومن، تصریح کرد: این شهر نیز از یک روند روبه رشدی خوبی برخوردار بوده ولی نیاز به تلاش بیشتر دارد.

عامر با بیان اینکه در حوزه پسماندهای پزشکی و عفونی نیز براساس گزارشات داده شده قرارداد با شرکت معرفی شده بسته و در حال اجرا است، یادآورشد:

شهرداران شهرهای فومن، ماسوله و ماکلوان آخرین وضعیت شهرهای مذکور را درباره اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ تا پایان هفته جاری به فرمانداری ارائه دهند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code