| سه شنبه، 06 مهر 1400
نگاه ایران: سومین دوره مربیگری و داوری اسپوکس در سال 96 به میزبانی استان گیلان و در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
 به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی،این دوره آموزشی به مدت سه روز و با حضور 53 مربی از رشته های مختلف به صورت فشرده و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد که با استقبال قابل توجهی همراه گردید.
این کارگاه آموزشی با تدریس "محمدرضا هاشم پور پاشاکی " رییس انجمن اسپوکس کشور ، خانم خدیجه لطفی دیلمی و سجاد هاشم پور و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
فلسفه پیدایش و تاریخچه ورزشاسپوکس ، معرفی و آشنایی با ابزارها یا ماده های ورزشـی اسپوکس ، قوانین مسابقات ماده های مختلف ورزشی، آموزش کامل ماده اول "آکیناکه" و خلاصه ای از آموزش ماده های دیگر این رشته تشریح و تدریس قوانین کامل داوری و آزمون دوره های عملی مربیگری و داوری مهمترین سرفصل های دوره های آموزشی مذکور بود. همچنین در خلال برگزاری این کارگاه آموزشی،همایش خانوادگی ورزش اسپوکس نیز در در محل منظر ساحلی منطقه آزاد انزلی برپا شد که شرکت کننده های دوره در گروه های 3 نفره تقسیم شده و تعدادی از خانواده ها و افراد علاقه مند را زیر نظر گرفته و ضمن معرفی و آموزش رشته اسپوکس گوشه ای از این رشته مفرح و جذاب را به نمایش گذاشتند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code