| یکشنبه، 28 شهریور 1400
نگاه ایرانمدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری اظهار داشت: در اردیبهشت ماه سالجاری بیش از 33 میلیارد ریال تسهیلات به منظور تأمین سرمایه در گردش فعالیت های صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی در گیلان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراها استانداری اظهار داشت: در اجرای تفاهم نامه منعقده فی مابین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، صندوق توسعه ملی و بانک کشاورزی 33 میلیارد ریال تسهیلات به منظور تأمین منابع سرمایه در گردش فعالیت های صنایع تبدیلی و تکمیلی در اختیار واحدهای تولیدی مستقر در روستاهای استان گیلان قرار گرفت.

وی گفت: این تسهیلات با مجوز تخصیص اعتبار صندوق توسعه ملی کشور و از طریق دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان و به عاملیت بانک کشاورزی استان به طرح هایی همچون شالیکوبی، بسته بندی زیتون و فرآوری آن و کشتارگاه صنعتی پرداخت شده است.

سیدنژاد خاطر نشان ساخت: تفاهم نامه مذکور یکی از تفاهم نامه های منعقده فی مابین معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بانک های عامل به منظور حمایت از طرح های اشتغالزا در راستای حمایت از تولید، اشتغال و ارتقای درآمد روستاییان می باشد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code