| جمعه، 19 خرداد 1402
نگاه ایران: وزیر مسکن دولت احمدی نژاد به عنوان رییس ستاد انتخابات سید ابراهیم رییسی شد. رییس ستاد انتخابات رییسی مشخص شد علی نیکزاد رئیس ستاد انتخابات رئیسی شد.به گزارش کانال تلگرامی حجت الاسلام رییسی، با حکم سید ابراهیم رئیسی، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخابات وی شد. متن این حکم به شرح زیر است: برادر گرانقدر جناب آقای مهندس علی نیکزاد با سلام و تحیت؛ با عنایت به سوابق، تجارب ارزشمند، شایستگی ها و توانمندی های علمی و اجرایی جنابعالی، بدینوسیله به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی اینجانب منصوب می شوید. از شما و همه ی همراهان عزیز فعال در ستادها انتظار دارم با اتخاذ رویکردها و سیاست های ذیل نمونه ای از فعالیت انتخاباتی سالم، مردمی و الگو را پایه ریزی و سازماندهی نمائید: پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و رعایت قانون در تمامی مراحل انتخابات تبیین و بسط گفتمان کار و کرامت در فضای عمومی جامعه استفاده فراگیر از نیروهای مؤمن، بانشاط، توانمند، جوان و خوش نام مردمی تلاش جهت ایجاد وحدت گفتمانی و عملی میان همه دل بستگان به نظام فارغ از اختلاف سلیقه ها حفظ آرامش و پرهیز از تنش و هرگونه سیاه نمایی و تخریب نامزدهای دیگر استفاده از نظرات و رهنمودهای علما، فرهیختگان و نخبگان علمی، فرهنگی ملی و استانی مراقبت جدی بر عدم استفاده از بیت المال و اموال عمومی پرهیز از اسراف و تبذیر در تبلیغات انتخاباتی و استفاده از روش های نوین، ابتکاری و کم هزینه حفظ و رعایت احترام، کرامت و حقوق مردم در تمامی اقدامات و برنامه های انتخاباتی استفاده از فرصت فعالیت انتخاباتی بعنوان عملی عبادی، مخلصانه و تعالی بخش برای فعالین و اعضای ستادها امید است سرانجام کار، رضایت خداوند متعال و گره گشایی از مشکلات مردم باشد؛ توفیق شما را در این مسیر از حضرت حق خواستارم. ریاست چند ساعته زاکانی؟ شب گذشته اعلام شده بود :برخی اخبار حکایت از ریاست علیرضا زاکانی به عنوان رئیس ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی دارد.
فرید مدرسی یکی از روزنامه نگاران اصلاح طلب هم با اشاره به این موضوع در کانال تلگرامی اش نوشت: صبح روز جمعه مسعود میرکاظمی در اجلاس انتخاباتی در سرچشمه بهارستان حاضر شد و سخنرانی کرد و خبر ریاست او بر ستاد انتخاباتی در اغلب کانال های تلگرامی هواداران و کمپین های تبلیغاتی رئیسی منتشر شد.
 ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی انتظار داشت تا با آوردن یک وزیر منسوب به مصباح، بتواند در سازماندهی هواداران و اعضای ستادهای احمدی نژاد در سال های ۸۴ و ۸۸ جهت تبلیغ کاندیداتوری رئیسی بکار آید.
اما گویا ناگهان برای فرماندهان انتخاباتی رئیسی مسایل دیگری پراهمیت شده که ریزش ستادهای انتخاباتی آنچنان مهم نبوده که حاضر شدند، به رغم اعلام ریاست ستاد انتخاباتی او در محافل هواداران و کمپین های تبلیغاتی، بدون توجه به تبعات این عزل، "علیرضا زاکانی" را به عنوان رئیس ستاد بر گزیند. شاید رییسی فکر می کند "سید صولت مرتضوی" از عهده این کار بر می آید که استان ها را در اختیارش فرار داده؟
 در هر صورت، در کار و بار تصمیم گیری در ستاد رئیسی گره سنگین افتاده است و شاید باید به آنان حق داد که شبانه زاکانی را منصوب و میرکاظمی را عزل کنند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code