| دوشنبه، 14 آذر 1401
عارف لرستانی،بازیگر جوان سینما و تلویزیون براثر عارضه قلبی درگذشت؛
       کد خبر: 106166
نگاه ایران: عارف لرستانی بازیگر جوان و باسابقه سینمای ایران که در مجموعه های طنز شناخته شد شب گذشته به دلیل ایست قلبی در خواب درگذشت.
لرستانی توسط دوستان خود از تئاتر مدرسه شروع کرد و سپس آشنایی اش با مهران مدیری و حضور در مجموعه جنگ ۷۷ بصورت حرفه ی وارد عرصه بازیگری شد.
او کشتی گیر بوده ولی این ورزش را بدلیل بازیگری کنار گذاشت.
 عارف لرستانی با کارمند سفارش ژاپن به نام الهام ناصری ازدواج کرده بود..
عارف لرستانی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۵۰ در کرمانشاه، بازیگر تئاتر و تلویزیون بود که با مجموعه جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری پا به عرصه بازیگری گذاشت و پس از آن در چندین مجموعه دیگر از جمله «در حاشیه»، «شوخی کردم»، «ویلای من»، «قهوه تلخ»، «مرد دوهزار چهره»، «ببخشید شما» و … با او همکاری کرد.
عارف لرستانی قربانی قصور پزشکی شد؟
نویسنده سریال «ویلای من» می گوید مرحوم عارف لرستانی شب گذشته به دلیل سکسکه به بیمارستان مراجعه کرده است. به گزارش خبرآنلاین، صبح امروز خبر درگذشت عارف لرستانی بازیگر جوان سریال های طنز تلویزیون اهالی هنر و مطبوعات را شوکه کرد. علت فوت لرستانی ایست قلبی در خواب عنوان شده و ظاهرا او سابقه هیچ بیماری هم از قبل نداشته است. خشایار الوند نویسنده سینما و تلویزیون درباره علت مرگ این هنرمند می گوید: «من تا چند لحظه پیش در منزل عارف لرستانی بودم و طبق شنیده های من ظاهرا دیشب ایشان سکسکه اش می گیرد و چون مدت طولانی سکسکه اش بند نمی آمده به همراه همسرش به بیمارستان می روند و آنجا دو آمپول آرامبخش البته دقیق نمی دانم، به او تزریق می شود و به خانه می آید و می خوابد اما متاسفانه در خواب سکته می کند.» الوند درباره سابقه بیماری مرحوم لرستانی توضیح می دهد: «عارف هیچ سابقه بیماری نداشت، ورزشکار بود و سیگار هم نمی کشید.» عارف لرستانی در چندین سریال از جمله «قهوه تلخ»، «ویلای من » و «شوخی کردم» که خشایار الوند نویسنده اش بوده ایفای نقش کرده بود. الوند درباره همکاری های مشترک شان با این هنرمند می افزاید: «عارف بسیار پسر ماه و دوست داشتنی و پسر رفیق بازی بود. مرام رفاقت او کرمانشاهی بود و واقعا بامعرفت بود.» این نویسنده در ادامه می گوید: «با توجه به استعدادی که عارف داشت به نظرم در دنیای بازیگری به حق اش نرسید. او بازیگر بسیار خوبی بود و توانایی هایش در همین نقش هایی که بازی کرده هم کاملا مشخص است. ما همکاری های بسسار خوبی در چندین کار با هم داشتیم.» الوند در پایان می افزاید: «متاسفانه عارف را خیلی زود از دست دادیم و باور مرگ او برای من و خیلی از دوستان دیگر سخت است. خیلی از دوستان و همکاران او الان در منزلش هستند و از این اتفاق شوکه اند و بسیار هم بی تابی می کنند. این اتفاق واقعا باورنکردنی بود.»
واکنش سازمان نظام پزشکی به حواشی مرگ «عارف لرستانی» در پی ادعای همسر عارف لرستانی درباره خطای پزشکی در مورد مرگ همسرش سازمان نظام پزشکی واکنش نشان داد. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده است: پزشکی قانونی علت مرگ مرحوم لرستانی را نامشخص اعلام کرده و ذکر خطای پزشکی بدون دلیل و سند بی انصافی بوده و جرم تلقی می شود. روابط عمومی سازمان نظام پزشکی اعلام کرده است که از طریق کالبدشکافی علت دقیق مرگ مشخص می شود. ساعت ۲۰ شب گذشته مرحوم لرستانی به درمانگاه یکی از بیمارستان های پایتخت به دلیل سکسکه شدید مراجعه کرده که اقدامات لازم جهت رفع مشکل ایشان انجام شده است. ایشان پس از مراجعه به بیمارستان با حال عمومی مساعد مرخص می شود و در پرونده ایشان نیز ذکر شده که در صورت بدتر شدن وضعیت حتماً به بیمارستان مراجعه شود. تاکنون در سازمان نظام پزشکی شکایتی از جانب خانواده مرحوم لرستانی ثبت نشده است

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code