| شنبه، 22 مرداد 1401
نگاه ایران: دکتر حسن کفایتی، معاون آموزشی این واحد دانشگاهی در گفتگو با روابط عمومی واحد رشت با بیان اینکه این واحد دانشگاهی با توجه به حضور اعضای هیات علمی متخصص و متعهد و همچنین  بهره گیری از امکانات آزمایشگاهی مدرن پیشرفته واستاندارد و همچنین امکانات پژوهشی مناسب شامل کتابخانه ها و ... در جهت جذب دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی گامهای مؤثری را تاکنون برداشته ،اظهار داشت : با توجه پیش بینی رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه و نیاز منطقه ای به تصویب رشته های مورد نیاز ، دو رشته کارشناسی پیوسته عمران و کارشناسی پیوسته کامپیوتر در شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم به تصویب رسید که با این رشته ها تعداد رشته های کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به 48 رشته خواهد رسید .
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در پایان از تلاش و همکاری تمام مسئولینی که در راستای پیشرفت و توسعه دانشگاه و جذب رشته های جدید درمقاطع مختلف تحصیلی تلاش نمودند تقدیر و تشکر کرد .
دکتر کفایتی، افزود: متقاضیان و علاقه مندان به ادامه تحصیل در یکی از این دو رشته کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org   و ثبت نام در این رشته ها اقدام کنند.
لازم به ذکر است در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت بالغ بر16000 دانشجو در 136 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اشتغال به تحصیل دارند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code