سه شنبه، 04 آذر 1399 | 2020 Tuesday 24 ,November  
نگاه ایران: سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: آسمان استان در نخستین روزهای هفته پیش رو ، ابری ، با احتمال بارندگی و وزش باد خواهد بود.
مازیار غلامی روز جمعه کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده گذر امواج کم و بیش ناپایدار در منطقه است که بر این اساس، گاهی افزایش ابر، وزش باد جنوبی (گرم) ، بعضی نقاط رگبار و احتمال رعد و برق مورد انتظار می باشد.
وی ادامه داد: طی این مدت در صبح ها و شب ها، گاهی با شمالی شدن جریانات سطح زمین در نواحی جلگه ای، وقوع پدیده مه پیش بینی می شود. غلامی آسمان امروز گیلان را کمی ابری تا نیمه ابری، بعضی نقاط ابری و مه آلود، وزش باد، طی بعد از ظهر رگبار پراکنده، احتمال رعد و برق و برای فردا (شنبه) نیز آسمان استان را صاف تا نیمه ابری، بعضی نقاط مه، گاهی افزایش ابر، وزش باد، احتمال رگبار باران و رعد و برق پیش بینی کرد. وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 28 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با پنج درجه مربوط به لاهیجان عنوان کرد. سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 17 و هشت درجه ثبت شده است.
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code