| دوشنبه، 10 مهر 1402
نگاه ایران به نقل از روزنامه ایران: تحقیقات کارآگاهان جنایی برای رازگشایی از مرگ یک مرد معلول که از طبقه ششم ساختمانی سقوط کرده است، به دستور بازپرس جنایی آغاز شد.این درحالی بود که جسد مرد جوان زیر زانتیا افتاده بود و طبق گفته صاحبش، این خودرو از ساعت 12 شب همان جا پارک بود.
 گزارش این حادثه مرموز ساعت 3 بامداد روز سیزدهم فروردین از سوی مأموران کلانتری 106 نامجو به بازپرس مرشدلو، از شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران اعلام شد. گروه تحقیق پس از حضور در یکی از کوچه های خیابان نامجو، با جسد مرد 35 ساله-فرامرز- روبه رو شدند که نیمی از پیکرش زیر خودروی زانتیای پارک شده قرار داشت.
در بررسی های بعدی مشخص شد مرد جوان میهمان طبقه ششم ساختمان بوده و خبر پیدا شدن جسد را هم همسر فرامرز به پلیس اطلاع داده است. زن 50 ساله در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: فرامرز، برادر یکی از دوستانم بود. او از ناحیه دو پا معلول بود و با عصای مخصوص راه می رفت. ما حدود یک سال قبل با هم آشنا شدیم و 7 ماه قبل هم به عقد موقتش درآمدم. اوایل زندگی مشترک مان با هم مشکلی نداشتیم اما بعد از مدتی فرامرز سرناسازگاری گذاشت. او می گفت می خواهد از طریق کارهای خلاف پولدار شود و از من هم می خواست در این راه همراهش شوم. مدام با یکی از دوستانش تماس می گرفت و شیوه و شگرد کارهای خلاف را می پرسید و یکی از این روش های پولدار شدن، خرید و فروش تجهیزات ماهواره بود. اما من با او مخالفت می کردم و همین مسأله باعث اختلاف ما شده بود.به تازگی هم برای تعطیلات به دیدن دخترم آمده بودیم که در خانه او دوباره دعوایمان شد و فرامرز به حالت قهر خانه دخترم را ترک کرد، اما دخترم به سراغش رفت و او را راضی کرد تا به خانه برگردد. شب حادثه تا ساعت 2 بامداد با فرامرز صحبت می کردم. او حال خوبی نداشت، زیاد دارو مصرف کرده بود و به نظر می آمد که مشروبات الکلی هم مصرف کرده است. ساعت 2 و نیم بامداد به سراغ نوه هایم در اتاق دیگر رفته بودم که ناگهان صدای مهیبی شنیدم. ابتدا تصور کردم که سر و صدای بازی بچه های همسایه طبقه پایین است اما صدای بچه ای به گوش نرسید. از پنجره به داخل کوچه نگاه کردم که جسد فرامرز را زیر خودروی زانتیا دیدم و به پلیس خبر دادم. از سویی دیگر راننده خودروی زانتیا به بازپرس جنایی گفت: ساعت 12 شب به خانه آمدم و خودروام را داخل کوچه پارک کردم. ساعت 2 و نیم بود که صدای مهیب سقوط را شنیدم و بعد از آن هم با سر و صدای همسایه ها خودم را به کوچه رساندم و با جسد فرامرز مواجه شدم. در ادامه تحقیقات، کارآگاهان پی بردند با توجه به وضعیت جسمی فرامرز و فاصله یک متری پنجره تا کف آپارتمان و همچنین نحوه افتادن فرامرز، سقوط این مرد جوان از طبقه ششم مرموز به نظر می رسد به همین دلیل بازپرس جنایی دستور بازداشت همسر فرامرز را صادر کرد. همچنین برای روشن شدن ماجرا بازپرس جنایی دستور بررسی دوربین های مداربسته ساختمان محل حادثه و اطراف محل سقوط را صادر کرد
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code