| یکشنبه، 23 مرداد 1401
نگاه ایران:- مهران مدیری، بازیگر و کارگردان هم با اشتراک گذاشتن عکسی مشترک از خودش و ژوله از مخاطبانش خواست به این نویسنده رای بدهند. مدیری که در سریال هایی چون «شب های برره»، «باغ مظفر»، «قهوه تلخ» و... با ژوله همکاری داشته است، دست به کار تبلیغ برای ژوله شده است. او با اشتراک گذاشتن تصویری از خودش و ژوله نوشته: «عکسى با دوست و همکار قدیمى امیرمهدى ژوله عزیز که در خندوانه درخشید. براى راى به او از کد # ٢*٢*٣*۵*٧٨٠* استفاده کنید.» مدیری همچنین گفته: «به زودى منتظر خبر هایى از فصل دوم سریال در حاشیه باشید. همچنین سریال ١٠ قسمتى عطسه نیز براى ورود به نمایش خانگى آماده مى شود.» در این ارتباط علی شهیدیان روابط عمومی برنامه «خندوانه» در گفت وگو با خبرآنلاین، با بیان این که مهلت رای به هر کدام از کمدین ها تنها ۷۲ ساعت است افزود: «مهلت رای دادن به امین حیایی و امیرمهدی ژوله امشب ساعت 11 و 59 دقیقه و 59 ثاینه به پایان می رسد.» با توجه به این که راس ساعت 12 امشب ساعت ها یک ساعت به عقب کشیده می شود، این تغییر ساعت تاثیری روی زمان رای دادن به این دو کمدین ندارد.

تا لحظه تنظیم این خبر، امیرمهدی ژوله هم ۱ میلیون ۹۶۵ هزار و ۵ رای دارد و امین حیایی ۱ میلیون و ۹۶۴ هزار و ۸۸۳ رای وبه دست آورده است.

دور بعدی مسابقه خنداننده برتر در مرحله دوم، بین مهران غفوریان و سجاد افشاریان روز چهارشنبه یک مهر از برنامه خندوانه پخش خواهد شد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code