| دوشنبه، 08 آذر 1400
بر اثر سانحه تصادف در محور فومن به سراوان؛
       کد خبر: 100259
نگاه ایران/گروه اجتماعی: بر اثر سانحه تصادف که حدود ساعت 21:15 شب گذشته(جمعه20اسفند) در محور فومن به سراوان رخ داد، حسن جهانی، قاضی شعبه 101 کیفری دو دادگستری شهرستان صومعه سرا دار فانی را وداع گفت. در این حادثه که در محدوده سه راهی رودپیش رخ داد، خودرو سمند پس از برخورد با یک دستگاه کامیون و انحراف از مسیر با کامیون دیگری به شدت برخورد کرد. قاضی جهانی پس از حضور نیروهای امدادی به بیمارستان امام حسن مجتبی فومن اعزام و سپس به بیمارستان پورسینا منتقل شد اما بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت. به گزارش نگاه ایران، حسن جهانی متولد 1363 در مشهد و دارای دکترای حقوق جزا و جرم شناسی و تحصیلات حوزوی سطح چهار بود که از او دو کودک دختر به یادگار باقی مانده است. پیکر آن مرحوم جهت خاکسپاری به زادگاهش منتقل خواهد شد.

جامعه قضایی گیلان برای دومین بار در سال جاری است که در سوگ می نشیند؛ 16خرداد امسال سید کمال حسینی قاضی و رئیس شعبه ۱۰۱ دادگاه کیفری رودسر نیز در اثر ایست قلبی درگذشت.

پایگاه خبری نگاه ایران، این ضایعه را به خانواده محترم جهانی و جامعه قضایی استان گیلان تسلیت گفته و برای آن مرحوم، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و بردباری آرزو دارد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code