| شنبه، 24 مهر 1400

نگاه ایران: منوچهر جمالی با اشاره به احداث چهار نیروگاه جدید برق در کشور اظهار کرد: یکی از نیروگاه های مذکور در رودبار احداث می شود.

وی به آماده بودن زیرساخت های احداث نیروگاه سیکل ترکیبی در محوطه نیروگاه جدید رودبار اشاره کرد و افزود: مجوزهای زیست محیطی برای احداث نیروگاه مذکور وجود دارد ضمن اینکه گاز و آب مصرفی نیروگاه تامین شده است.

شرایط بسیار بد اشتغال در رودبار

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه وضعیت اشتغال در رودبار از شرایط بسیار بدی برخوردار است، تصریح کرد: فرصت های شغلی که از گذشته داشتیم را از دست دادیم.

جمالی متذکر شد: در بسیاری از شهرستان ها به دنبال ایجاد فرصت های شغلی جدیدی هستند اما در رودبار فرصت های شغلی به دلیل های مختلف از دست رفته است.

وی با اشاره به از دست رفتن فرصت های شغلی بسیار در معدن سنگ رود رودبار، بیان کرد: شرکت فولاد تعطیل شده و بیش از 200 نفر از کارکنان آن بیکار شدند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به وضعیت کارخانه های سیمان و ام.دی.اف در این شهرستان اشاره کرد و گفت: شرکت های مختلفی در شهرک صنعتی لوشان نیمه فعال و غیر فعال هستند.

جمالی، فعالیت واحدهای صنعتی موجود در رودبار را به همت مسؤولان گیلان دانست و خاطرنشان کرد: کارخانه سیمان با تدبیر مسؤولان استان فعال است و به کار خود ادامه می دهد.

وی به رویکرد دولت و مجلس در برطرف کردن مشکل بیکاری در کشور اشاره کرد و یادآور شد: زیرساخت های لازم در رودبار وجود دارد و با کمترین هزینه می توانیم فرصت های شغلی را در این شهرستان احیا کنیم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایجاد بسیاری از فرصت های شغلی نیازی به هزینه های سنگین ندارد، اظهار کرد: زیرساخت ها در رودبار آماده است و در این بخش می توانیم فعالیت های خوبی داشته باشیم و فرصت های شغلی جدیدی را ایجاد کنیم.

جمالی به وجود بحران بیکاری در رودبار اشاره کرد و گفت: احیای واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی می تواند بحران بیکاری در رودبار را برطرف کند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code