| یکشنبه، 03 مهر 1401
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان؛
       کد خبر: 134016

نگاه ایران: ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری، حمل و نقل عمومی و ماشین آلات راهسازی همزمان با نمایشگاه تخصصی گل، گیاه و فضای سبز عصر امروز با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان گشایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛عصر امروز با حضور مهندس محمدحسین اصغریان در نمایشگاه بین المللی استان گیلان ششمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و خدمات شهری، حمل و نقل عمومی و ماشین آلات راهسازی همزمان با نمایشگاه تخصصی گل، گیاه و فضای سبز گشایش و آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه با حضور 80 واحد تولیدی و بازرگانی از استان های گیلان، تهران،مازندران ، البرز، مرکزی،  خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، همدان، یزد، خوزستان و اصفهان برگزار شده است.

در این نمایشگاه که از 24 لغایت 27 مرداد دایر است محصولاتی از قبیل مبلمان شهری، تجهیزات ترافیکی، ماشین های خدماتی، امدادی و راهسازی و همچنین گل و گیاه و مشاوره طراحی فضای سبز عرضه شده است.

نمایشگاه تخصصی مبلمان شهری، حمل و نقل عمومی، گل و گیاه تا بیست و هفتم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان واقع در جاده رشت به تهران از ساعات 16 الی 22 برای بازدید عموم مردم و علاقمندان برپاست.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code